Всі автолюбителі також шалено люблять хороший автозвук і тому намагаються поліпшити якість музичного супроводу в своїй машині будь-якими способами.

Динаміки, сабвуфери, підсилювачі та інші пристрої з даного класу купуються автомобілістами, щоб домогтися найкращого звучання.

Але більшість допускають стандартну помилку, звертаючи увагу тільки на вартість і бренд товару. Давно відомо, що популярна марка - це далеко не гарант якості і надійності.

Більш того, деяка (і чимала) частка споживачів воліє полювати за знижками і акціями, купуючи пристрої з величезною знижкою і розраховуючи на ідеальне звучання. 

При цьому всі геть-чисто забувають про те, що таким чином продається залежаний неякісний товар.

 Крім того, не згадують і про акустичний кабель, але ж саме від нього залежить якість роботи і рівень звучання. Левова частка любителів автозвуку в принципі не розбирається в подібній кабельно-провідникової продукції, отже, не розуміє всю її важливість. Але якщо Ви хочете, щоб динаміки в вашому автомобілі звучали якнайкраще, необхідно усвідомити роль акустичного кабелю в музичних установках. 

Перше, що повинен враховувати споживач при покупці акустичних пристроїв - показник опору кабелю. Адже саме ця величина визначає частоту сигналу, отже, якість звуку. Електричний опір, в свою чергу, безпосередньо залежить від конструкції і перетину жили, оболонки кабелю і його розмірів.

 

Конструкція і особливості акустичного кабелю 

До складу даного кабелю входить пара металевих жил, які ізольовані один від одного з виключенням ймовірності найменшого дотику. Сьогодні найбільш популярним є мідний акустичний кабель, що відрізняється надгнучкістю жил, які ізольовані прозорим силіконом.

 Оскільки перетин жил таких проводів варіюється від 1,5 до 4 мм 2, електричний опір досить маленький. Саме тому їх довжина не повинна бути більше 3-х метрів. У разі, якщо акустичний кабель занадто довгий і тонкий, гарантоване його сильне нагрівання. Іншими словами, вироблена потужність буде йти на провід, але не доходити до колонок. Отже, при покупці дивіться на показник довжини, промаркований на самому кабелі. Якщо ж цього позначення на ньому немає, то це говорить про ненадійність виробника. Також на зовнішній оболонці повинен стояти штамп з назвою бренду з проміжком в метр.

 З чого виготовлена ​​жила вам також підкаже маркування. Наприклад, абревіатура OFC говорить про те, що матеріалом виготовлення є високоочищена мідь; ОСС - монокристалічна мідь. Якщо відбувається змішування металів (наприклад, мідь з сріблом), кабелі називають композитними. Сучасні акустичні дроти виробляються з техніки змішування металів з вуглецем. Такий спосіб виробництва вигідно відрізняється від інших за рахунок своїх характеристик.

 Є акустичні кабелі, в які входить кручена пара. У такому випадку необхідна наявність декількох жил. Для досягнення найкращого звучання потрібно забезпечити необхідну відстань для розведення провідних елементів.

 Фахівці стверджують, що найкращі акустичні дроти ті, в яких присутні жили зі срібла. Саме вони дозволяють досягти ідеального звуку з відображенням усіх нот. Але такі кабелі найдорожчі.

 Отже, купуючи акустичне обладнання обов'язково звертайте увагу на кабель, який повинен відповідати всім рекомендованим вимогам і випускатися надійним виробником.

 З асортиментом кабельно-провідникової продукції Компанії «МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ» Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Товар зі складу у Львові або швидка доставка.