Наявність товару та ціну уточнюйте додатково!

Велика кількість використовуваного електрообладнання є причиною аварійних ситуацій, які виникають внаслідок стрімкого збільшення навантажень.

Модульне обладнання від виробника Schneider Electric

Модульне обладнання (захисно-комутаційне) - основний спосіб захисту електричної мережі. Більш глибокими знаннями про такого роду пристрої володіють лише професійні електрики. Таким чином, один з п'яти простих громадян нашої країни, які здійснюють, наприклад, заміну розетки в будинку, нічого не знає про захисне модульне обладнання і особливості його застосування. Близько половини споживачів не мають інформації про те, які прилади присутні в їх квартирах і будинках.

Таким чином, до вибору модульного обладнання українські споживачі ставляться легковажно. Як наслідок, електричні мережі в житлових приміщеннях характеризуються низьким ступенем захищеності. На сьогоднішній день захист від коротких замикань присутній практично в 90% будинків, квартир, котеджів - це базовий тип захисту будівель. При цьому захисту від поразок електрострумом, а також захисту від виникнення пожеж практично немає, в кращому випадку забезпечені сучасні новобудови або ж приміщення з недавно проведеними ремонтними роботами. Повноцінний захист від імпульсних перенапруг присутній лише в 1% житлових будівель України.

Модульне обладнання для захисту від коротких замикань від виробника Schneider Electric

Стан перевантаження електричної мережі виникає в ситуації, коли по ній протікає струм, який значно перевищує номінальний показник. Тобто, мережа не справляється з навантаженням, на яку розрахована. Наприклад, подібна ситуація може виникнути в разі, якщо в приміщенні одночасно підключено до електромережі кілька потужних пристроїв, які значно перевищують пропускну здатність. У підсумку, ізоляційний матеріал проводів плавиться, а це призводить до короткого замикання.

У стані перевантаження електричної мережі номінальний показник струму може бути перевищений в півтора-два рази, а при коротких замикання - в 10-100 разів більше. Короткі замикання повинні бути ліквідовані в максимально короткі терміни, щоб уникнути займань.

З метою здійснення захисту від високовольтних струмів короткого замикання і від перевантажень мережі використовуються таке модульне обладнання, як автоматичні вимикачі («автомати»).

ВАЖЛИВО: експлуатація електромережі без вищезазначеного захисного модульного обладнання заборонена.

Сучасний автоматичний вимикач - високотехнологічний пристрій, що володіє великою кількістю допоміжних функцій. Хорошим прикладом є автоматичний вимикач IC 60 Acti 9 від Schneider Electric. Дана модель має в своїй конструкції покажчик аварійного спрацьовування, що визначає який автомат відключився від мережі в момент ушкодження. Дана особливість дозволяє негайно вжити заходи щодо усунення надзвичайної ситуації. Автоматичний вимикач IC 60 Acti 9 від виробника Schneider Electric має високі технічні характеристики, які вивели пристрій на перші позиції серед своїх аналогів і зробили його популярним серед професіоналів.

Модульне обладнання для захисту від уражень електричним струмом і від загорянь при пошкодженні ізоляції Schneider Electric

У даній ситуації незамінним пристроєм є вимикач диференціального струму інакше «пристрій захисного відключення (ПЗВ)». Дане модульне обладнання здійснює захист від електричного струму при витоку, що виникає, наприклад, в ситуації пошкодження ізоляційного матеріалу. У подібному випадку частина електричного струму виходить через пошкодження в ізоляції. Особливість полягає в тому, що при витоку струму відсутні видимі збої в електричній мережі, оскільки даний процес лише початковий етап в пошкодженні.

Якщо дана проблема не буде вчасно і правильно усунена, то підсумком стане коротке замикання або ураження людини струмом при випадковому дотику з поверхнею, що знаходиться під напругою. Пристрої захисного відключення від виробника Schneider Electric є надійним захистом в подібних ситуаціях.

Наприклад, при ремонті електричної розетки ймовірність дотику до контакту дуже велика. Саме в момент дотику ПЗВ моментально відключиться, тим самим захистивши людину від уражень електричним струмом.

Від ураження електричному струмом і від пожеж захищає таке модульне обладнання, як дифавтомати - автоматичні вимикачі диференціального струму.

Дане обладнання є поєднання в одній конструкції автоматичного вимикача і пристрою захисного відключення. Такі пристрої мають здатність захисту від перевантажень і коротких замикань. Нерідко дане обладнання застосовується з метою економії простору в електричних щитах. Хорошим прикладом є ситуація, коли в електрощиті необхідно встановити пристрій захисного відключення, що займає місце двох модулів (1 модуль = ширина однополюсного автомата, 18мм).

Schneider Electric має в своєму асортименті дифавтомат компактних розмірів з лінійки Acti 9, а також прилад АД63 із серії «Домовий». Дані прилади мають ширину стандартного автомата (18 мм), що робить його найбільш містким і мініатюрним серед своїх аналогів.

На сьогоднішній день в Україні пристрої захисного модульного обладнання погано поширені. Але, навіть незважаючи на це, прагматичні споживачі і відповідальні фахівці монтують дані вироби в житлових і офісних приміщеннях. Нехтувати використанням даних пристроїв вкрай нерозумно, адже їх вартість не така велика, а врятовані життя не мають ціни.Важливо відзначити, що в ситуації відсутності занулення встановлення ПЗВ необхідне, оскільки вони є єдиним захистом від поразок струмом.В асортименті виробника Schneider Electric присутні такі моделі пристроїв захисного відключення і дифавтомат (наприклад, серія Easy 9), які здійснюють колосальний захист при підвищенні напруги.

Модульне обладнання для захисту від підвищеної напруги

Підвищення напруги в електромережі виникає, як правило, через перекіс фаз або ж при обриві нульового проводу. У даних ситуаціях показник напруги в електричній мережі досягає близько 300В і більше і тримається тривалий час. Результатом даної аварійної ситуації є збій в роботі всього електрообладнання, підключеного в цей момент часу до електромережі. У житлових будинках старого типу дані випадки далеко не рідкість, а їх причиною є зношування електричної мережі або ж їх непрофесійне обслуговування.Справитися з цією проблемою під силу такому спеціальному модульному обладнанню, як реле напруги від Schneider Electric із серії Easy9. Даний прилад в автоматичному режимі відключає живлення від мережі пристроїв, які функціонують при перевищенні критичного показника (понад 280В) або ж при його зниженні (менше 150В).

При відновленні оптимального параметра напруги реле відновлює роботу електрообладнання. Таким чином, реле напруги - це найоптимальніше рішення для заміських будинків, дач, котеджів, оскільки контролю з боку людини не потрібно.Імпульсні перенапруги - ще один вид небезпечних аварійних ситуацій в електричній мережі. Їх головна особливість полягає в тому, що дане явище дуже небезпечне, оскільки характеризується великою напругою (до 10 тисяч вольт). Головна причина їх виникнення - гроза або функціонування потужного електрообладнання, а також аварійні відключення при обриві проводів ЛЕП.Імпульсні перенапруги за короткий період впливу провокують появу серйозних збоїв у функціонуванні різного електрообладнання, а також його повний вихід з робочого стану. Наприклад, до даного виду ситуацій відносяться перебої в автоматиці газового котла, оскільки електроніка даного агрегату дуже тонко реагує на подібні дії.

Модульне обладнання ПЗІП (пристрій захисту від імпульсних перенапруг) - спосіб запобігання даних ситуацій.Цей пристрій знижує перепад в напрузі до оптимального показника (1000-1300В). ПЗІП класу III включають в себе мережеві фільтри, які захищають найчутливіші пристрої від невеликих перепадів в напрузі.ПЗІП класу II монтуються в електрощитах, а також на вході в приміщення, забезпечуючи захист від найбільш високих перепадів.ПЗІП класу I незамінні в ситуаціях з підвищеною вірогідністю ударів блискавкою в кабель ЛЕП.

ВАЖЛИВО: автоматичні вимикачі і пристрої захисного відключення не є захистом від перенапруг. Лише ПЗІП здатне забезпечити надійний захист.

Виробник Schneider Electric - лідер сучасного ринку

Найпопулярнішим є бренд Schneider Electric, технологічні можливості якого на сьогоднішній день є найбільш видатними і дозволяють випускати модульне обладнання п'ятого покоління - Acti 9. Новітні розробки даної компанії є проривом в області електропостачання приміщень різного призначення і уособлюють собою гарантію безпеки і зручної експлуатації.Компанія Schneider Electric - це виробник електричного обладнання, одним з напрямків якого є розробка і виготовлення захисних апаратів (стандартних, дифавтоматів, ПЗВ, ПЗІП та ін.). Вся продукція, що випускається ділиться за трьома ціновими сегментами: високий, середній і низький. Іншими словами, підібрати необхідний пристрій в необхідному вам співвідношенні ціна-якість не складе великих труднощів.

Компанія "МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ"  в повному асортименті має всі вище перераховані пристрої від компанії Schneider Electric.Наявність товару на складі у Львові, або швидка доставка