Особливості коробок монтажних
 
Коробка монтажна - електроінсталяційний виріб, необхідний при монтажі або заміні розетки. 
 Основне призначення монтажної коробки - надійне закріплення розетки в стіні. У дерев'яних будівлях коробки монтажні також служать для запобігання виникненню пожеж та їх поширенню в приміщенні. Дані вироби бувають різними за конструктивними особливостями, розмірами і матеріалом виготовлення.
 
Матеріал виготовлення монтажної коробки
Коробки монтажні залежно від матеріалу виготовлення застосовуються в різних сферах. На сьогоднішній день існують коробки з пластика і металу.
Пластикові монтажні коробки - виріб найбільш популярний, а сучасні технології дозволяють робити його негорючим. Остання особливість дає можливість застосування на дерев'яних поверхнях. Металеві монтажні коробки витісняються пластиковими, оскільки є електропровідними, а це вкрай небезпечно.
Також існують і дерев'яні вироби, які використовуються в основному в монтажі відкритої проводки, тобто при установці розетки на стіні. На сьогоднішній день даний спосіб виконання не є популярним.
 
Монтажні коробки: особливості конструкції, установка і розміри
Одним з основних відмінностей багатьох монтажних коробок є сама конструкція. Наприклад, одним з видів коробки монтажної є пластиковий стакан, який призначений для монтажу в гіпсокартон і бетон. Відмінною характеристикою виробів є спеціальні притискні лапки, що виконують роль додаткового фіксатора стакану в поверхні.
Традиційні коробки монтажні із пластику застосовуються для установки в бетон і газобетон, в цеглу і піноблоки. Добре зафіксувати виріб в отворі можна за допомогою використання алебастру, який накладається в отвір.
Установка монтажних коробок буває двох типів: відкрита і закрита. Монтажна коробка для відкритої установки монтується на плінтусі при необхідності проведення електропроводки в ньому.
Приховані монтажні коробки ті, що мають розпірні лапки і встановлюються в поглибленні.
 
Форма коробок монтажних також може бути абсолютно різною: круглі, квадратні, овальні. Найчастіше використовуваним є круглий тип монтажних коробок, але в специфічних ситуаціях необхідне використання квадратної коробки, яка відрізняється особливою місткістю. Вироби овальної форми незамінні в одночасному підключенні подвійної розетки або ж розетки і вимикача.
Існують складові конструкції монтажних коробок, які застосовуються в установці блоків розеток. Для цього необхідні спеціальні з'єднувачі, що дозволяють об'єднати до п'яти коробок монтажних в єдине ціле.
Монтажні коробки також розрізняються глибиною стакану. Вироби бувають вузькими, поглибленими і стандартними. Конкретний вид коробки монтажної відповідає конкретній ситуації. Наприклад, глибокі монтажні коробки застосовуються в монтажі електричної проводки без використання розподільчих коробок. Тобто, в даному випадку коробка буде виконувати функції розподільчих коробок.
Стандартними розмірами коробок монтажних є габарити 68см на 45см, при цьому внутрішні розміри дещо менше 65см на 40см. Глибина вузьких коробок - 25мм, а поглиблених - 80 мм. Діаметр може бути різним. Розміри монтажних коробок квадратної форми різняться, в залежності від виробника. Найпопулярнішими параметрами є 70 мм на 70 мм.
Асортимент монтажних коробок на сучасному ринку дуже широкий, що дає великий вибір, виходячи з ваших уподобань і особливостей ситуації.
 

Придбати монтажні коробки від відомих і надійних виробників Ви можете в Компанії «МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ».Фахівці рекомендують встановлювати світильники типу Армстронг поруч з вікнами, що створює відчуття денного природного освітлення.

 
Компанія "МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ" має в своєму асортименті широкий вибір світлодіодних світильників 600 * 600.